Levitate.pl

Konsultacje psychologiczne

Prowadzimy konsultacje psychologiczne dla dzieci i nastolatków, jak również dla dorosłych. Podczas rozmowy z pacjentem dokonujemy wstępnej diagnozy problemu. Co więcej, wyjaśniamy przyczynę zgłaszanych problemów, a następnie przekazujemy wytyczne do dalszego postępowania.

Konsultacje psychologiczne przeprowadzane są zwykle na jednym, dwóch lub trzech spotkaniach. Nie da się ukryć, że skorzystanie z konsultacji pozwala lepiej poznać siebie, a także zrozumieć swój problem oraz własne emocje.

Konsultacje psychologiczne – dla kogo?

Konsultacje psychologiczne przeznaczone są przede wszystkim dla osób, które:

  • Mają trudności w budowaniu trwałych i satysfakcjonujących ich relacji z innymi ludźmi.
  • Źle radzą sobie ze zbyt silnymi i nieadekwatnymi do sytuacji emocjami.
  • Przeżywają trudne sytuacje życiowe.
  • Doświadczają objawów nerwicowych oraz lękowych.

Konsultacja psychologiczna – jak przebiega?

Jest to forma rozmowy z psychologiem, w której pacjent przedstawia trudności, z jakimi się boryka lub też omawia te obszary swojego życia, które chciałby zmienić. Podczas spotkania psycholog może zadawać adekwatne do tematu pytania tak, by lepiej poznać określoną historię pacjenta i tym samym móc wyciągnąć trafne wnioski. Po zakończonym spotkaniu lub serii kilku spotkań każdy pacjent otrzymuje wskazówki do dalszego postępowania.

Zachęcamy serdecznie do kontaktu z nami. Zatrudniamy zespół psychologów, którzy mają duże doświadczenie w pracy z osobami wymagającymi wsparcia.

Scroll to Top