Levitate.pl

O nas

Jako jedyni w Polsce oferujemy przystępne cenowo wizyty domowe psychologa

Zapewniamy najwyższą jakość usług. Nasi pracownicy to doświadczeni psycholodzy specjalizujący się w pracy z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi.

Jesteśmy doświadczonym zespołem psychologów praktyków, świadczącym usługi mobilne. Pracując z pacjentami, przekonaliśmy się, że pomoc psychologiczna jest najbardziej skuteczna, gdy prowadzona jest bezpośrednio i szybko. Wierzymy, że każdy powinien mieć dostęp do specjalistycznej pomocy psychologicznej bez konieczności oczekiwania w kolejce i bez ograniczeń związanych z konsultacjami online.

Dlaczego warto?

Komfort

Proponujemy Ci spotkanie w świecie rzeczywistym. Podczas wizyt domowych klient przebywa w swoim własnym środowisku, co przyspiesza proces poznania oraz identyfikacji źródła problemu. We własnym domu czujemy się bezpiecznie i komfortowo, co pozwala pozbyć się początkowego skrępowania i otworzyć się na kontakt ze specjalistą.

Autentyczność

Wizyty online i teleporady są w obecnej sytuacji ważnymi usługami, jednak nie są w stanie w pełni zastąpić bezpośredniego kontaktu z psychologiem. Czasami dzielisz się z nami czymś bardzo ważnym, a nawet bolesnym a my chcemy to uszanować. Ten ważny moment, w którym otwierasz się przed nami nie powinien być przerywany przez słabe połączenie internetowe lub utratę zasięgu. Badania pokazują, że najsilniejszy efekt terapeutyczny uzyskuje się poprzez empatię i zaufanie.

Dyskrecja

Krępuje Cię wizja wizyty w przychodni? Przyjmij psychologa w zaciszu swojego domu. Twoje dane oraz historia wizyt będą zabezpieczone i niedostępne dla osób trzecich.

Wygoda

Wizyty domowe psychologa to dogodna usługa dla osób, które nie chcą tracić czasu na dojazd do gabinetu, korki na drodze oraz szukanie miejsca parkingowego. Jedyny czas, podczas którego porzucasz swoje obowiązki to ten, który spędzasz bezpośrednio z psychologiem.

Bezpieczeństwo

Mobilny psycholog zapewnia również maksymalne bezpieczeństwo związane z obecnym stanem epidemicznym. Nie musisz przejmować się ograniczeniami w przemieszczaniu się ani tym, że zarazisz się od kogoś w przychodni. Ponadto nasi psycholodzy pracują w rygorystycznym reżimie sanitarnym, aby Twój dom pozostał całkowicie bezpieczny.

Dla dzieci

Wizyty domowe psychologa są szczególnie polecane dla dzieci i młodzieży. Jeżeli jesteś rodzicem i niepokoi Cię zachowanie Twojej pociechy, skorzystaj z naszej pomocy. Przyjazne środowisko domowe ułatwi kontakt z dzieckiem i rozwiązanie problemów

W sytuacjach kryzysowych

Ekspresowa wizyta domowa jest szczególnie przydatna w nagłych sytuacjach kryzysowych. Jeżeli pilnie potrzebujesz pomocy, nasz psycholog udzieli Ci jej nawet 60 minut po umówieniu wizyty.

Przewiń do góry