Levitate.pl

Jako jedyni w Polsce

oferujemy przystępne cenowo

wizyty domowe psychologa

O nas

Zapewniamy najwyższą jakość usług.
Nasi psycholodzy specjalizują się w pracy z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi.
Nasi psycholodzy specjalizują się w pracy z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi.

Jesteśmy doświadczonym zespołem psychologów praktyków, świadczącym usługi mobilne. Pracując z pacjentami, przekonaliśmy się, że pomoc psychologiczna jest najbardziej skuteczna, gdy prowadzona jest bezpośrednio i szybko.

Wierzymy, że każdy powinien mieć dostęp do specjalistycznej pomocy psychologicznej bez konieczności oczekiwania w kolejce i bez ograniczeń związanych z konsultacjami online.

Dlaczego

warto?

Autentyczność

Wizyty online i teleporady są w obecnej sytuacji ważnymi usługami, jednak nie są w stanie w pełni zastąpić bezpośredniego kontaktu z psychologiem. Czasami dzielisz się z nami czymś bardzo ważnym, a nawet bolesnym a my chcemy to uszanować. Ten ważny moment, w którym otwierasz się przed nami nie powinien być przerywany przez słabe połączenie internetowe lub utratę zasięgu.

Dyskrecja

Krępuje Cię wizja wizyty w przychodni? Przyjmij psychologa w zaciszu swojego domu. Twoje dane oraz historia wizyt będą zabezpieczone i niedostępne dla osób trzecich.

W sytuacjach kryzysowych

Ekspresowa wizyta domowa jest szczególnie przydatna w nagłych sytuacjach kryzysowych. Jeżeli pilnie potrzebujesz pomocy, nasz psycholog udzieli Ci jej nawet 24h po umówieniu wizyty.

Komfort

Podczas wizyt domowych klient przebywa w swoim własnym środowisku, co przyspiesza proces poznania oraz identyfikacji źródła problemu. We własnym domu czujemy się bezpiecznie i komfortowo, co pozwala pozbyć się początkowego skrępowania i otworzyć się na kontakt ze specjalistą.

Oszczędność

Wizyty domowe psychologa to dogodna usługa dla osób, które nie chcą tracić czasu na dojazd do gabinetu, korki na drodze oraz szukanie miejsca parkingowego. Jedyny czas, podczas którego porzucasz swoje obowiązki to ten, który spędzasz bezpośrednio z psychologiem.

Dla dzieci

Wizyty domowe psychologa są szczególnie polecane dla dzieci i młodzieży. Jeżeli jesteś rodzicem i niepokoi Cię zachowanie Twojej pociechy, skorzystaj z naszej pomocy. Przyjazne środowisko domowe ułatwi kontakt z dzieckiem i rozwiązanie problemów.

Scroll to Top