— Psycholog

mgr Agnieszka Gwiazda

Wizyty domowe psychologa logo levitate

Psycholog

Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie

Ukończyła Psychologię Stosowaną na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz Studium Pedagogiczne Uniwersytetu Jagiellońskiego. Obecnie jest w trakcie całościowego szkolenia psychoterapeutycznego organizowanego przez Collegium Medicum UJ i rekomendowanego przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne.

Doświadczenie

Doświadczenie zawodowe w pracy z osobami dorosłymi zdobyłam m.in. w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie na Oddziale Dziennym Leczenia Zaburzeń Nastroju i Emocji, w Szpitalu Specjalistycznym im. dr. J. Babińskiego w Krakowie na Oddziale Psychiatrii Sądowej o Wzmocnionym Zabezpieczeniu oraz w Zakładzie Psychoterapii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą zdobywałam prowadząc liczne warsztaty m.in.: w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych oraz różnych fundacjach. Stworzyłam autorski, półroczny program zajęć obejmujących taniec i wybrane techniki psychospołeczne, który wykorzystuję podczas pracy z dziećmi w szkole podstawowej w celu rozwoju ich kompetencji społecznych i emocjonalnych. Obecnie pracuję z dziećmi posiadającymi orzeczenie o specjalnej potrzebie kształcenia w przedszkolu.

Ofertę pomocy psychologicznej kieruję do dzieci, młodzieży i dorosłych. Z dziećmi pracuję w obszarach: problemów z zachowaniem, wspomagania rozwoju kompetencji społeczno-emocjonalnych, funkcji poznawczych i motoryki. Rodzicom dzieci oferuję wsparcie w trudnościach wychowawczych i w zakresie stymulowania rozwoju dziecka. Zapraszam do kontaktu również młodzież i dorosłych, którzy: doświadczają trudności w codziennym funkcjonowaniu, mierzą się z wyzwaniami życiowymi lub kryzysem, nie radzą sobie z emocjami, odczuwają nadmierny stres lub lęk, przejawiają trudności w kontaktach interpersonalnych, chcą wzmocnić poczucie własnej wartości lub dążyć do samorozwoju.

Przewiń do góry