— Psycholog

mgr Agnieszka Oleksa

Psycholog mgr Agnieszka Oleksa

Psycholog, Psycholog dziecięcy

Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego.

Ukończyła studium psychoterapii dzieci i młodzieży we Wrocławskim Instytucie Psychoterapii oraz studia podyplomowe z pedagogiki resocjalizacyjnej z socjoterapią. 

Doświadczenie

Moje doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując jako psycholog szkolny w szkole podstawowej i gimnazjalnej, a także pracując w placówkach resocjalizacyjnych oraz socjalizacyjnych.

Aktualnie pracuję udzielając indywidualne wsparcie i pomoc psychologiczną dla młodych dorosłych, towarzysząc im w trudnym okresie adolescencji (radzenie sobie z nauką zdalną, życie towarzyskie w czasach pandemii) oraz dla osób dorosłych, znajdujących się w trudnej dla siebie sytuacji życiowej (m.in. radzenie sobie w okresie pandemii, obniżony nastrój, rozwiązywanie problemów, radzenie sobie po rozstaniu, niska samoocena, utrata pracy, brak motywacji do działania).

W swojej pracy kieruję się podejściem integracyjnym, korzystając z różnych nurtów psychologicznych. Metody i techniki dobieram indywidualnie do każdego Pacjenta. Pracuję w zgodzie z kodeksem etycznym psychologa Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Przewiń do góry