Levitate.pl

— Psycholog

mgr Daria Rusiecka

Psycholog mgr Daria Rusiecka

Psycholog

Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego.

Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Wrocławskim oraz studia podyplomowe z psychologii transportu i psychoonkologii na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoonkologicznego.

Doświadczenie

Doświadczenie zawodowe zdobywałam w Pleszewskim Centrum Medycznym, Wrocławskim Centrum Opieki i Wychowania, w Centrum Terapeutyczno – Rehabilitacyjnym Stowarzyszenia „Ostoja” oraz Środowiskowym Domu Samopomocy „Ostoja”. Jestem wolontariuszem psychologiem w Fundacji W Związku z Rakiem, gdzie udzielam wsparcia osobom chorym onkologicznie oraz ich rodzinom.
W swojej pracy stawiam przede wszystkim na udzielanie wsparcia, psychoedukację, rozmowę z drugą osoba i przypomnieniu o tym, jak ważne jest dbanie o siebie i korzystanie z osobistych zasobów.

Cały czas podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach i superwizjach.

Oferuję wsparcie psychologiczne w obszarach choroby onkologicznej, kryzysu, żałoby oraz stymulacji zaburzonych funkcji poznawczych. Pracuję również z osobami doświadczającymi wypalenia zawodowego, lęku oraz trudności w radzeniu sobie ze stresem.

Przewiń do góry