Levitate.pl

— Psycholożka młodzieży i dorosłych, Psycholożka sportu

mgr Emilia Zając

Psycholożka młodzieży i dorosłych, Psycholożka sportu

Absolwentka studiów psychologicznych Akademii Ignatianum w Krakowie

Doświadczenie

W trakcie zdobywania wykształcenia sprawowałam opiekę nad dziećmi z orzeczeniem autyzmu. Pracowałam przy telefonie zaufania udzielając wsparcia ofiarom przemocy domowej oraz rodzinom osób skazanych, a także w Centrum Zdrowia Psychicznego, udzielając wsparcia psychologicznego. Stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach. 


Jestem również psychologiem sportu. Pracuje z zawodnikami, trenerami, i bliskimi sportowców. W pracy wykorzystuję metody i techniki nurtu poznawczo-behawioralnego oraz terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach.


Najważniejsza jest dla mnie relacja z pacjentem, szacunek do drugiej osoby oraz pełny profesjonalizm. Udzielam konsultacji psychologicznych oraz poradnictwa psychologicznego osobom dorosłym i młodzieży od 14 roku życia oraz parom. W swojej pracy skupiam się na dobrej relacji, empatii i poczuciu bezpieczeństwa. Zapraszam wszystkie osoby, które znajdują się w momentach kryzysowych – proszę pamiętać – zawsze istnieje wyjście z problemu! Musimy tylko wspólnie dojść do tego jakie kroki należy postawić by zażegnać problem.

Przewiń do góry