Levitate.pl

— Psycholożka dzieci i młodzieży oraz dorosłych

mgr Karolina Czupryńska

Psycholożka dzieci i młodzieży oraz dorosłych

Absolwentka Akademii Ignatianum w Krakowie

Doświadczenie

Psycholog w trakcie specjalizacji z psychologii klinicznej w Szpitalu Specjalistycznym im. Ludwika Rydygiera w Krakowie. Jest również w trakcie realizowania studiów podyplomowych z przygotowania pedagogicznego.

 
Obecnie pracuje jako psycholog w przedszkolu, gdzie pomagam dzieciom zrozumieć ich emocje uczucia, lęki i niepokoje. Moim zadaniem jest również wspieranie dzieci w dążeniu do tego, aby stawały się coraz pewniejsze siebie i swoich możliwości. Wspieram także rodziców w pełniejszym zrozumieniu własnego dziecka. Prowadzę również trening umiejętności społecznych, wspieram dzieci w obliczu sytuacji trudnych, pomagam rozwijać pewność siebie, poszerzać kompetencje społeczne. 


Pracuje również z osobami dorosłymi w domu pomocy społecznej, gdzie wspieram mieszkańców w ich codziennym funkcjonowaniu oraz w radzeniu sobie z trudami dnia powszedniego oraz w radzeniu sobie z kryzysami.


Oferuję wsparcie w problemach wychowawczych, społeczno-emocjonalnych, problemach związanych z zachowaniami agresywnymi, zaburzoną komunikacją, kryzysach, zaburzeniach zachowania oraz zaniżoną samooceną. W swojej pracy bardzo dużą uwagę kładę na zapewnienie każdej osobie bezpieczeństwa, komfortu, szacunku i zrozumienia.

Przewiń do góry