— Psycholog, Coach

mgr Karolina Ossysek

Psycholog, Coach mgr Karolina Ossysek

Psycholog, Coach, Psycholog dziecięcy

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego i Uniwersytetu SWPS

Psycholog, Coach, Trener. Psycholog o specjalności Coaching i Rozwój osobisty. Współzałożyciel Europejskiego Stowarzyszenia Coachów Psychologów.

Doświadczenie

Swoje doświadczenie zawodowe zyskałam m.in pracując jako coach w Europejskim Stowarzyszeniu Coachów Psychologów, podczas stażu na Dziennym Oddziale Psychogeriatrycznym Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, będąc nauczycielem akademickim na UJ a także pracując jako specjalista ds.rekrutacji. Doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą zdobyłam podczas pracy w przedszkolu, wakacyjnych wyjazdów i półkolonii dla dzieci i młodzieży oraz uczestnicząc jako psycholog w projekcie iPOWER prowadzonym przez Fundację i Stowarzyszenie TDJ na Rzecz Nauki i Rozwoju w Katowicach. Pracowałam również jako trener umiejętności miękkich.

Na co dzień pracuję jako psycholog dzieci i młodzieży oraz jako coach w obszarach life coachingu i coachingu kariery. Zajmuję się również opracowywaniem programów szkoleń umiejętności miękkich, skierowanych do kadry zarządzającej i pracowników. Podstawą dobrej relacji z klientami jest dla mnie empatia, atmosfera zaufania i poczucia bezpieczeństwa. Interesuję się tematami związanymi z satysfakcją i zaangażowaniem pracownika, psychologicznymi aspektami zarządzania oraz rozwojem psycho-społecznym i poznawczym dziecka a także aspektami wychowawczymi.

Przewiń do góry