Levitate.pl

— Psycholożka dzieci i młodzieży

mgr Katarzyna Kozioł

Psycholożka dzieci i młodzieży

Absolwentka Akademii Ignatianum w Krakowie ze specjalnością Wspomaganie Rozwoju oraz studia podyplomowe: Przygotowanie Pedagogiczne

Doświadczenie

Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywałam podczas dwuletniego wolontariatu w przedszkolu specjalnym, gdzie pracowałam z dziećmi z autyzmem. W tym czasie również brałam udział w cyklicznych szkoleniach na temat autyzmu i pracy z dziećmi głównie w wieku przedszkolnym. Pracowałam jako psycholog w szkole podstawowej, gdzie prowadziłam zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne, lekcje na temat komunikacji oraz konsultacje dla dzieci, nastolatków, nauczycieli oraz rodziców. Aktualnie pracuję z dziećmi, młodzieżą oraz ich rodzicami w: poradni psychologiczno-pedagogicznej, liceum ogólnokształcącym, przedszkolu i żłobkach.

Stale poszerzam swoją wiedzę w zakresie pomocy psychologicznej oraz pracy z dziećmi i adolescentami, biorę udział w szkoleniach oraz warsztatach związanych z tą tematyką. Moja praca podlega regularnej superwizji. Chętnie pomogę w trudnościach: wychowawczych, komunikacyjnych, z zachowaniami agresywnymi, w samoocenie czy związanymi ze sferą społeczno-emocjonalną.

Scroll to Top