Levitate.pl

— Psycholog dziecięcy

mgr Katarzyna Wojnicka

Psycholog dziecięcy

Absolwentka Akademii Ignatianum w Krakowie ze specjalnością Wspomaganie Rozwoju oraz studia podyplomowe: Przygotowanie Pedagogiczne

Doświadczenie

Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywałam podczas dwuletniego wolontariatu w przedszkolu specjalnym, gdzie pracowałam z dziećmi z autyzmem. W tym czasie również brałam udział w cyklicznych szkoleniach na temat autyzmu i pracy z dziećmi głównie w wieku przedszkolnym. Pracowałam jako psycholog w szkole podstawowej, gdzie prowadziłam zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne, lekcje na temat komunikacji oraz konsultacje dla dzieci, nastolatków, nauczycieli oraz rodziców. Aktualnie pracuję z dziećmi oraz rodzicami: w poradni psychologiczno-pedagogicznej (gdzie zajmuję się głównie diagnozą), placówce opiekuńczo-wychowawczej, w przedszkolu oraz w żłobkach.

 

Stale poszerzam swoją wiedzę w zakresie pomocy psychologicznej oraz pracy z dziećmi, biorę udział w szkoleniach oraz warsztatach związanych z tą tematyką. Chętnie pomogę w problemach związanych z trudnościami wychowawczymi, zaburzeniami nastroju, zaburzeniami lękowymi, zaburzeniami odżywiania, problemami z agresją, komunikacją, samooceną oraz trudnościami w sferze społeczno-emocjonalnej.

Przewiń do góry