— Psycholog, Psycholog dziecięcy

mgr Magdalena Buława

Psycholog, Psycholog dziecięcy

Absolwentka Psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie

Doświadczenie

Jestem psychologiem i terapeutą w nurcie Skoncentrowanym na Rozwiązaniach I stopnia. Jestem w trakcie Programu Pomocy Psychologicznej w Instytucie Integratywnej Psychoterapii Gestalt, będącego częścią całościowego kursu psychoterapii. Pracuję również z osobami dorosłymi i młodzieżą oraz jako psycholog w szkole podstawowej.

Dbam o własny rozwój, nieustannie uczestnicząc w warsztatach, kursach, szkoleniach i psychoterapii własnej. Dotychczasowe doświadczenie zdobywałam między innymi w Katedrze Psychoterapii UJ Collegium Medicum, Centrum Metody Krakowskiej i w Szpitalu im. Dr. J. Babińskiego. Przez kilka lat pracowałam również w dziale HR w korporacji. Stosuję się do kodeksu etyki zawodu psychologa Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Swoją pracę regularnie poddaję superwizji.

Oferuję bezpieczną przestrzeń, opartą na szacunku, otwartości i akceptacji. W trakcie konsultacji przyglądam się obecnemu stanowi pacjenta, jego przyczynom, skutkom i wspólnie z pacjentem badam jego potrzeby i możliwości zaspokojenia ich. Jeśli borykasz się z trudnościami i chcesz porozmawiać, zapraszam Cię.

Przewiń do góry