Levitate.pl

— Psycholog dzieci i młodzieży oraz dorosłych

mgr Magdalena Łacheta-Kowalska

Psycholog dzieci i młodzieży oraz dorosłych

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego

Doświadczenie

Podczas studiów moją wiedzę poszerzałam głównie w kierunku psychologii klinicznej dziecka, dorosłych oraz psychologii zdrowia. Moje doświadczenie zawodowe zdobywałam poprzez wolontariaty w Przedszkolu Maltańskim (praca z dziećmi ze spektrum autyzmu), pracę w kontakcie indywidualnym z dziećmi i młodzieżą przejawiającymi różnego rodzaju trudności rozwojowe i psychiczne (specjalistyczne usługi opiekuńcze) oraz pracę w charakterze psychologa szkolnego (szkoły podstawowe oraz szkoła ponadpodstawowa).

 

Dzięki uczestnictwie w licznych szkoleniach oraz kursach poszerzyłam moją wiedzę m.in. o Trening Umiejętności Społecznych, Pierwszy stopień Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, czy zastosowanie w praktyce psychologicznej technik Mindfulness (MBSR).

 

Zapraszam do współpracy dzieci, młodzież oraz ich rodziców, a także osoby dorosłe. Pomagam osobom doświadczającym różnego rodzaju dyskomfortom pojawiającym się w codziennym życiu (nadmierny stres, zaburzenia lękowe, nastroju i zachowania, trudności emocjonalne, kryzysy). W pracy z drugim człowiekiem kieruję się przede wszystkim postawą otwartości, zrozumienia i empatią.

Przewiń do góry