Levitate.pl

— Psycholog młodzieży i dorosłych

mgr Magdalena Pasierska

Psycholog młodzieży i dorosłych

Doświadczenie

Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, kierunek Społeczna Psychologia Kliniczna oraz Studium Pedagogiczne. Posiada certyfikat trenera Grupy Trop, który zapewnia doświadczenie w zakresie różnorodności szkoleniowo-warsztatowej. Ukończtyła Studium Terapii Dzieci i Młodzieży w DCP oraz szereg dodatkowych kursów i warsztatów dla psychologów i terapeutów, w tym Trening Umiejętności Społecznych (TUS) I i II stopnia.


Przez kilka lat, nie tracąc styczności ze wspieraniem młodych osób, prowadziłam warsztaty i szkolenia. Od czasu studiów związana jestem z pracą z młodymi ludźmi i ich rodzicami/opiekunami. Współtworzyłam i prowadziłam liczne programy profilaktyczne z zakresu uzależnień, psychoedukacji, rozwijania umiejętności społecznych i kompetencji rodzicielskich. Niedawno skończyłam studia podyplomowe Porozumienie bez Przemocy wg Marshalla B. Rosenberga na Collegium Civitas. PbP jako forma komunikacji jest mi bliska. 


Jestem w programie ACT Self Practice/Self Reflection. Zawodowo związana jestem z ISLO „Bednarska” w Warszawie. W swojej pracy cenię różnorodność, możliwość ciągłego rozwoju, a także towarzyszenie młodym osobom i ich rodzicom w budowaniu satysfakcjonujących relacji (przede wszystkim ze sobą). Empatyczny kontakt i uważność na potrzeby swoje i innych znacząco wpływają na jakość życia. W pracy indywidualnej korzystam z metod poznawczo-behawioralnych i sposobu komunikacji porozumienia bez przemocy.

Przewiń do góry