Levitate.pl

— Psycholożka dorosłych

mgr Magdalena Perzyńska

Psycholożka dorosłych

Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego

Doświadczenie

Pracuję w Polskim Towarzystwie Stwardnienia Rozsianego oraz w Schronisku dla Kobiet i Regionalnym Centrum Terapii Bezdomności. Swoją pomoc kieruję do osób z trudnościami zdrowotnymi, osób uzależnionych, z zaburzeniami lękowymi, zaburzeniami nastroju oraz osób doświadczających szeroko rozumianych kryzysów i strat.


W swojej pracy towarzyszę osobom w drodze stawienia czoła trudnym życiowym wydarzeniom. Wspieram ludzi, którzy mierzą się z diagnozą choroby – somatycznej, bądź psychicznej. Pracuję z nimi nad znalezieniem sposobu poradzenia sobie z licznymi zmianami życiowymi, jakie wiążą się z chorobą. Wspieram ich emocjonalnie w procesie straty, jakiego doświadczają.  Otaczam troską osoby chore i ich rodziny.


Celem naszych wspólnych rozmów, jest zaakceptowanie przez pacjentów nowej, niełatwej rzeczywistości. Inna percepcja siebie i otaczającego świata pomaga im odnaleźć szczęście i spokój, mimo choroby i pewnych ograniczeń.


Moją rolą jest wzmacnianie poczucia wartości osób i praca nad szacunkiem do samych siebie. Świadomość zasobów, umiejętności i wartości, jest dla ludzi w kryzysie, fundamentem do poszukiwania nowych rozwiązań i efektywnych działań.

Z osobami chorymi na stwardnienie rozsiane i ich rodzinami, spotykam się u nich w domach. Podczas rozmów z pacjentami buduję atmosferę zaufania i przestrzeń, w której czują się bezpiecznie. To miejsce i czas na rozpoczęcie nowej drogi, która jest szansą na dobre i wartościowe życie.

Scroll to Top