Levitate.pl

— Psycholog, Psycholog dziecięcy

mgr Magdalena Sibicka

Psycholog, Psycholog dziecięcy

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego.

Doświadczenie

Jestem psychologiem i psychoterapeutą w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego w Szkole Psychoterapii Dialog atestowanego przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Uczestniczę w studiach podyplomowych Przygotowanie Pedagogiczne dla psychologów. Ukończyłam także kurs “Psychological First Aid” organizowany przez Uniwersytet Johnsa Hopkinsa.
Pracuję z dziećmi, młodzieżą, osobami dorosłymi oraz rodzicami.

 

Współpracuję ze szpitalem klinicznym, Tęczową Akademią oraz prywatnymi gabinetami. W swojej pracy pomagam ludziom doświadczającym sytuacji kryzysowych. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w Fundacji Autismus, Domu Ulgi w Cierpieniu, Fundacji Uniwersytet Dzieci, jako asystent naukowy w zespołach badawczych na Uniwersytecie Warszawskim oraz na zagranicznych praktykach w KoPlac w Czechach.

 

Nieustannie się rozwijam uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Sekcji Naukowej Terapii Rodzin Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Interesuję się psychologią rozwojową, wpływem relacji w rodzinie na funkcjonowanie osoby, psychologią rozwoju osobowości oraz psychologią zdrowia.

Przewiń do góry