Levitate.pl

— Psycholog dzieci i młodzieży oraz dorosłych

mgr Martyna Sadzawiec

Psycholog dzieci i młodzieży oraz dorosłych

Doświadczenie

Jestem absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego, gdzie studiowałam psychologię ze specjalnością kliniczną i wychowawczą dzieci i młodzieży. Doświadczenie zdobywałam odbywając praktyki w placówce opiekuńczo-wychowawczej, dostarczając wychowankom niezbędnego wsparcia oraz organizując dla nich zajęcia wspomagające rozwój, zarówno psychiczny jak i fizyczny, a także przez wiele lat pracując z dziećmi i młodzieżą w ścisłej współpracy również z rodzicami, działając w Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej, gdzie niejednokrotnie pełniłam funkcje wychowawcze.

 

Stale podnoszę swoje kompetencje biorąc udział w szkoleniach i webinariach o tematyce psychologicznej, ukończyłam szkolenia z zakresu zaburzeń lękowych oraz zaburzeń odżywiania, a także kurs wychowawcy. Ponadto od października bieżącego roku będę poszerzała swoją wiedzę biorąc udział w Studium Terapii Poznawczo-Behawioralnej organizowanym przez Dolnośląskie Centrum psychoterapii. W kręgu moich zainteresowań znajduje się głównie psychologia kliniczna, społeczna a także psychopatologia.

 

Oferuję psychoedukację oraz wsparcie i pomoc psychologiczną, zarówno dzieciom, młodzieży jak i osobom dorosłym. W pracy kieruję się przede wszystkim indywidualnym podejściem do drugiego człowieka oraz staram się budować kontakt i relację w oparciu o zaufanie i bezpieczeństwo, zapewniając życzliwą atmosferę a jednocześnie zachowując przy tym pełną dyskrecję.

 

Przewiń do góry