Levitate.pl

— Psycholog rodziców i dorosłych

mgr Patrycja Góralczyk

Psycholog rodziców i dorosłych

Absolwentka studiów psychologicznych na Uniwersytecie Łódzkim

Doświadczenie

Do tej pory pracowałam jako psycholog oraz posiadamy doświadczenie jako terapeuta zajęciowy w poradni MkkTrimed w Łodzi, gdzie prowadziłam zajęcia psychoedukacyjne oraz aktywizujące. Po studiach pracowałam w korporacjach, dzięki czemu wiem jak praca w takim środowisku wpływa na rodzinę, życie towarzyskie i z jakim stresem się wiąże.

 

W zakres moich zawodowych zainteresowań wchodzą relacje rodzinne oraz partnerskie (ukończyłam szkolenie “Terapia par” zorganizowany przez Akademię Psychologa), pracuję z osobami, które zmagają się ze zmianami w życiu np. związanymi z zajściem w ciążę, powiększeniem rodziny i rolą mamy. Osobiście sama jestem młodą mamą, która dobrze wie jak wiele różnych emocji pojawia się w okresie okołoporodowym.

 

Pracuję również z seniorami, którzy zmagają się z poczuciem przemijania, zmianą dynamiki swojego życia. Ukończyłam szkolenie “Strata i żałoba-jak pomagać bliskim i klientom”. W swojej pracy wykorzystuję między innymi narzędzia i wiedzę, którą uzyskałam podczas szkolenia z terapii krótkoterminowej skoncentrowanej na rozwiązaniu.

 

Przewiń do góry