Levitate.pl

— Psycholog dzieci i młodzieży oraz dorosłych

mgr Zuzanna Dobrzańska

Psycholog dzieci i młodzieży oraz dorosłych

Doświadczenie

Jestem psychologiem oraz psychoterapeutą w trakcie Całościowego kursu psychoterapii akredytowanego przez Sekcję Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego we Wrocławskim Instytucie Psychoterapii. Ukończyłam również Studium Interwencji Kryzowej oraz posiadam uprawnienia pedagogiczne do pracy z dziećmi i młodzieżą. Od tego roku również rozpoczęłam studia z terapii uzależnień i współuzależnień na Wyższej Szkole Nauk Społecznych w Lublinie.


Przywiązuje dużą wagę do rozwoju zawodowego, dlatego wybieram interesujące szkolenia, kursy, które pomagają ulepszyć poziom kwalifikacji i inspirować mnie w pracy. Regularnie poddaje swoją pracę superwizji.


W swojej pracy kieruję się przede wszystkim podejściem indywidualnym oraz chce tworzyć dobrą relacją terapeutyczną opartą na zrozumieniu, zaufaniu i dyskrecji.


Na co dzień pracuje we Wrocławskim Centrum Opieki i Wychowania oraz prowadzę grupy wsparcia dla rodziców dzieci z niepełnosprawnością. 

Pracuje z dziećmi, młodzieżą ale także z osobami dorosłymi.


Zapraszam osoby w kryzysowych sytuacjach, borykające się na co dzień z lękami, obniżonym nastrojem czy złością. Wspieram również rodziców w wychowaniu dzieci.
Proszę pamiętać, nie ma sytuacji bez wyjścia, musimy jedynie zrozumieć co dzieje się w naszych głowach i znaleźć odpowiednie rozwiązanie!

Przewiń do góry